Helena Deeds

Jedna z uczestniczek programu emitowanego w telewizji TVN „Żony Hollywood” na stałe mieszkająca w Los Angeles. Korzystając z urlopu w Polsce, odwiedziła  Rzeszów, kierując się do IP CLINIQ Instytut Piękna. Celebrytka miała okazję skorzystać z konsultacji z zakresu Chirurgii Plastycznej, jak i zabiegów z zakresu Kosmetologii, Medycyny Estetycznej. Zabiegi na jakie zdecydowała się Helena, to m.in.:

– modelowanie i wysmuklanie sylwetki Endermologia LPG Alliance,

– złoty rytuał peelingowy Rich Gold,

– komputerowe badanie skóry,

– zabieg na twarz Global Lift – program liftingujący,

termolifting Zaffiro – biorewitalizacja wiotkiej skóry twarzy/szyi,

mezoterapia igłowa i zagęszczenie skóry.

Nathalia Fok

Nathalia Fok to bez wątpienia jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek trzeciej edycji programu TVN – telewizyjnej Siódemki. Sama mówi o sobie, że jest indywidualistką, perfekcjonistką i pedantką. Przez 16 lat trenowała taniec towarzyski. Do dziś jest to jedna z jej największych pasji. Nathalia Fok posiada amerykański paszport. Pierwsze lata swojego życia spędziła w Nowym Jorku. Jej rodzice pochodzą z Polski i gdy miała 6 lat zdecydowali się wrócić Polski. Aktualnie Nathalia mieszka w Warszawie, odwiedzając swoje miasto rodzinne Rzeszów, odwiedza również naszą Klinikę. Zabiegi z jakich korzysta Nathalia to m.in.:

trwała depilacja laserowa Vectus

wieloetapowe wodorowe oczyszczanie skóry twarzy

– rytuał pielęgnacyjny na twarz SKEYNDOR Derma Peel Pro

– zabiegi na ciało – endermologia LPG + bandaże AROSHA

+ wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in.:

– zabiegi laserowe Fotona – bezinwazyjny lifting twarzy + peeling laserowy z fotoodmładzaniem

– leczenie bruksizmu z zastosowaniem toksyny botulinowej

Joanna Kurowska

Jest aktorką Teatru Nowego w Warszawie oraz innych warszawskich teatrów: Ateneum, Na Woli, Rampa i Studio. Znana jest z ról komediowych, przede wszystkim w serialach telewizyjnych, takich jak m.in.: Czterdziestolatek. 20 lat później, Graczykowie, Świat według Kiepskich czy Rodzina Zastępcza Plus. Aktorka w  naszym Instytucie zdecydowała się na indywidualnie skomponowany zabieg na twarz Corrective Botox-Like.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję do zobaczenia.

Misheel Jargalsaikhan

Aktorka znana min.: z serialu „Rodzina Zastępcza”. Misheel oddała się pod opiekę naszej Pani Doktor medycyny estetycznej, która wykonała nawilżającą mezoterapię skóry głowy, która jest idealnym zabiegiem wzmacniającym włosy po ponad półrocznym pobycie Misheel w Mongolii. Aktorka skorzystała również z luksusowego masażu ciała z masłem Shea z drobinkami złota – Rich Gold. Pięknie dziękujemy za wizytę w Instytucie.

Krystyna Sokołowska

Krystyna Sokołowska – Miss Earth Poland 2019, która w naszym Instytucie przygotowywała swoje ciało do Wielkiego finału Miss Earth 2019 na Filipinach. Krystyna Sokołowska osiągnęła wielki sukces, zajmując miejsce w TOP10 na całym świecie. Modelka skorzystała z serii zabiegów na ciało Endermologia LPG Alliance.

Maria Niklińska

Aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka. Debiut aktorski zaliczyła rolą Es-toch w Tajemnicy Sagali. Występowała i występuje w serialach telewizyjnych takich jak: „Klan”, „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Na wspólnej”. W naszym Instytucie Pani Maria skorzystała z zabiegów Kosmetologii Profesjonalnej:

– zabieg na twarz – odżywczo-rozjaśniający Power C,

– zabieg na ciało ujędrniająco-wyszczuplający Endermologia LPG Alliance,

Złoty rytuał peelingowy z masażem.

Pięknie dziękujemy i do zobaczenia!