Niechirurgiczna korekta nosa nićmi APTOS

Zabieg z zakresu medycyny estetycznej wykonywany przez lekarza za pomocą nici APTOS.

Korekcja uszu nićmi Aptos to nieinwazyjny zabieg polegający na przeszyciu małżowin usznych nićmi Aptos połączonymi ze specjalnym instrumentem umożliwiającym manipulację w tak trudnym obszarze. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Nie przecina się skóry i nie zakłada się szwów.
Zabieg korekcji odstających uszu wykonuje się nićmi stałymi, z polipropylenu.
Efekt zabiegu jest trwały, pod warunkiem, że nie dojdzie do mechanicznego zerwania nici. Ryzyko to jest znacznie większe w krótkim czasie po zabiegu, zanim nić nie obrośnie tkanką. Sam zabieg nie jest bolesny ze względu na zastosowane znieczulenie. Po jego wykonaniu, przez około 3 dni utrzymuje się bolesność uszu. Opatrunek po zabiegu można zdjąć już w trzeciej dobie, ale przez najbliższe 2 tygodnie zaleca się ciągłe noszenie opaski uciskającej i przez 4 tygodnie zakładanie jej na noc. Może to być zwykła, dekoracyjna opaska. Istotne, aby „pomogła” uszom przyzwyczaić się do nowego kąta przylegania.

Sole Otoplasty
Polipropylenowa nić bez wypustów, przymocowana do obustronnie ostrej (trokar) zakrzywionej igły. Taki kształt igły umożliwia lekarzowi minimalnie inwazyjne podejście do korekty ucha. Poprzez zmianę kąta przylegania ucha lekarz może korygować wrodzone, pourazowe lub pooperacyjne deformacje ucha, jednocześnie tworząc pożądany naturalny wygląd. Efekty po zabiegowe są trwałe. Pacjent uzyskuje naturalny wygląd i długotrwały efekt tylko przy znieczuleniu miejscowym.

 

Czas zabiegu: 90 min.
Cena: 3900 pln