ABO LIQUID – najnowsza toksyna botulinowa na zmarszczki

Toksyna botulinowa w formie płynnej z głównym wskazaniem rejestracyjnym, czyli na lwią zmarszczkę nadaje się także do zastosowania w innych okolicach twarzy ze względu na zmarszczki. Zmarszczki mimiczne w wyższej partii czoła, czyli tzw. poziome czoła oraz wokół oczu – kurze łapki i pod oczami. Preparat także możemy zastosować do leczenia migreny, nadpotliwości , zmarszczki „królicze”, „palacza”, „brukowana bródka”. Ten zabieg można wykonać profilaktycznie u osób młodszych.

ABO LIQUID na zmarszczki

Jedną z najskuteczniejszych zabiegów na usuwanie zmarszczek jest botoks. Toksyna botulinowa powoduje rozluźnienie mięśni, co przekłada się na wygładzenie skóry. Botoks nie narusza mimiki ani rysów twarzy, co zapewnia naturalny efekt. ABO LIQUID powoduje odzyskanie młodego wyglądu skóry i usunięcie zmarszczek, które są często powodem kompleksów.

Zabieg ABO LIQUID

Zabieg podania toksyny botulinowej polega na wstrzyknięciu preparatu cienką igłą bezpośrednio w mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych – co powoduje miejscowe zablokowanie przewodnictwa pomiędzy nerwem a mięśniem i daje efekt wygładzenia zmarszczki. Toksyna botulinowa zaczyna działać od razu – od momentu wstrzyknięcia a efekty jej działania pojawiają się z czasem. Mediana wystąpienia odpowiedzi po podaniu leku wynosiła 2-3 dni, a pełny efekt terapeutyczny będzie widoczny dopiero po 30 dniach. Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy (jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu).

Ceny

  • 1 okolica – 750 pln
  • 2 okolice – 1200 pln
  • 3 okolice – 1500 pln
  • 4 okolice – 1950 pln