Najefektywniejszy lipomodeling jaki można sobie wyobrazić z wykorzystaniem techniki „water jet” Body Jet EVO

Co to jest lipomodeling?

To zabieg, który umożliwia jednoczesne modelowanie sylwetki poprzez zmniejszanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz lokowanie jej od razu tam, gdzie chcemy (oba zabiegi wykonuje się jednocześnie). Lipomodeling naturalnie regeneruje ciało, poprawa elastyczności i jędrności skóry – wykorzystywany jest od wypełniania zmarszczek i bruzd, modelowania twarzy, po powiększanie piersi i poważnych rekonstrukcji.

Zastosowanie Metody BeAuLi (BrEast AUgmentation by LIpotransfer)

Nazywanej też berlińską – polega ona na lipotransferze czyli, odessaniu/pobraniu tłuszczu z jednej lokalizacji ciała i przeniesieniu w inną np. do piersi w celu zmiany ich kształtu czy powiększenia. Istotna w tej metodzie jest technika pobierania tłuszczu do transferu – „water jet”, w której konieczne jest zastosowanie urządzenia Body Jet EVO.

Body-Jet Evo to bezpieczeństwo, efektywność i komfort.

Body Jet EVO

Zabieg z użyciem sprzętu Body-Jet EVO wykorzystuje naturalną siłę roztworu wodnego, który dosłownie rozpulchnia i wypłukuje zbędną tkankę tłuszczową. Metoda umożliwia także wykorzystanie usuniętej tkanki jako wypełniacza.

Czym Body Jet EVO różni się od standardowej liposukcji?

Zabieg Body-Jet jest dużo mniej inwazyjny oraz znacznie krótszy niż klasyczna liposukcja. Przy zastosowaniu tego rodzaju techniki można precyzyjnie usunąć tłuszcz, oraz zaobserwować znacznie mniejszy obrzęk, który zwykle towarzyszy takim zabiegom.

Lipomodeling pozwala na pełna kontrolę nad wyglądem naszego ciała – daje ogromne możliwości ingerencji w nasz wygląd, zachowując przy tym maksimum bezpieczeństwa, komfortu i wygody pacjenta.

Dlaczego ta metoda jest tak przełomowa? 

Ponieważ odessane komórki tłuszczowe za pomocą techniki „water jet” (urządzeniem Body Jet Evo) dostarczają tłuszcz o jednolitej jakości co oznacza, że może on być natychmiast użyty do przeszczepu. Średni czas operacji za pomocą użycia tej metody to tylko ok 1,5h – dla porównania – klasyczna liposukcja może trwać nawet do 6h! Podczas jednego zabiegu – możemy odessać tłuszcz i dokonać np. powiększenia piersi czy wypełnić mim zmarszczki. Wszystko to jest zasługą tego, że tłuszcz pobrany techniką „water jet” zawiera żywe komórki i nadaje się od razu do implementacji, natomiast tkanka pobrana podczas klasycznej operacji – jest martwa i bezużyteczna.

2 w 1

Połączenie wyszczuplania z trwałym wypełnieniem, modelowaniem i rekonstrukcją.

Wskazania:

– estetyczna korekta piersi (powiększenie, zmiana ich kształtu)
– modelowanie pośladków
– modelowanie konturu twarzy
– modelowanie policzków, ust
– wypełnianie zmarszczek
– rewitalizacja dłoni (odbudowa ubytków)
– zanik tkanki podskórnej
– blizny powypadkowe, po trądzikowe i inne ubytki tkanki
– kapsulotomia wraz z usunięciem implantów
– rekonstrukcja piersi po usunięciu nowotworu

Ceny są ustalane indywidualnie podczas szczegółowej rozmowy lekarza z Pacjentem.