NOON Aesthetic

Noon Aesthetics to izraelska marka debiutująca w Polsce, oferująca profesjonalne kosmetyki do gabinetów medycyny estetycznej. Jej produkty bazują na alfa i beta-hydroksykwasach o wysokich stężeniach i pH poniżej 1, zawierających unikalną, opatentowaną technologię DermShield™, która zapobiega typowym dla kwasów skutkom ubocznym, takim jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Ten zestaw właściwości otwiera nowe możliwości leczenia pacjentów z bardzo wrażliwą skórą.

Należy pamiętać, że sukces pielęgnacji problematycznej skóry i najlepsze rezultaty leczenia zapewnia wyłącznie kompleksowe podejście do terapii, łączące profesjonalne zabiegi w gabinecie z odpowiednio dobraną pielęgnacją domowa.

Kosmeceutyki do użytku domowego, podobnie jak linia profesjonalna, również bazują na technologicznej nowości DermShield™, która umożliwiła NOON Aesthetics opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry PARACEUTICAL, zawierających składniki aktywne o przełomowo wysokich stężeniach.

Przykładem dermokosmetyku będącego innowacją oferowaną przez Noon Aesthetics jest Azelaic Forte 25, krem o zawartości 25% kwasu azelainowego oraz 5% alfa arbutyny, jedyny produkt o tak wysokim stężeniu kwasu azelainowego nie podrażniający skóry, do stosowania 2 razy dziennie. Azelaic Forte 25 doskonale poradzi sobie ze zmianami chorobowymi związanymi z trądzikiem różowatym, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i przeciwzapalnym eliminuje nadmiar bakterii. Wysokie stężenie kwasu azelainowego gwarantuje selektywne działanie rozjaśniające, umożliwiając bezpieczną walkę z hiperpigmentacjami, nie zmieniając naturalnie ciemnej karnacji. Kosmeceutyk wybiela przebarwienia pozapalne powstałe w konsekwencji trądziku pospolitego. Alfa arbutyna będąca naturalną pochodną Hydrochinonu hamuje działanie tyrozynazy odpowiedzialnej za proces produkcji melaniny, nie niosąc ryzyka podczas długotrwałego stosowania. Dermokosmetyk Azelaic Forte 25 firmy Noon Aesthetics jest preparatem całorocznym, nie powoduje fotouczulenia, może być stosowany u kobiet w ciąży oraz jako wsparcie dla antybiotykoterapii. Doskonale sprawdzi się jako produkt po terapii laserowej na przebarwienia.

Noon Aesthetics jest liderem w leczeniu problemów skórnych, a nie tylko ich objawów. Dostarczając innowacyjnych rozwiązań łączy estetykę z nauką, wierząc, że każdy zasługuje na piękną skórę.

NOON Aesthetic – zabiegi

  • Zabieg Anti-Aging – wersja bardzo intensywna, w okresie jesienno-zimowym Noon Aesthetic – 400 pln / 40 min.
  • Zabieg Anti-Aging – wersja klasyczna, zabieg całoroczny Noon Aesthetic – 400 pln / 40 min.
  • Zabieg bankietowy Noon Aesthetic – 400 pln / 40 min.
  • Zabieg dla cery problematycznej, trądzik pospolity Noon Aesthetic  – 400 pln / 40 min.
  • Zabieg dla cery wrażliwej oraz trądziku różowatego Noon Aesthetic – 400 pln / 40 min.
  • Zabieg dla wrażliwych skór – atopowe, łojotokowe i łuszczycowe zapalenie skóry Noon Aesthetic – 400 pln / 40 min.
  • Zabieg na przebarwienia Noon Aesthetic – 400 pln / 40 min.
  • Zabieg totalny resurfacing Noon Aesthetic – 400 pln / 40 min.

 

PAKIETY ZABIEGOWE:

  • 3 zabiegi NOON – 1080 pln (oszczędzasz 120 pln)
  • 5 zabiegów NOON – 1700 pln (oszczędzasz 300 pln)

Produkty NOON Aesthetic

Linia produktów NOON obejmuje ponad 40 profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry  do stosowania w gabinecie oraz kontynuacji terapii w domu. Produkty NOON dzielą się na następujące kategorie:

PARACEUTICAL

Produkty o działaniu terapeutycznym, opracowane w celu zapewnienia silnego i skutecznego leczenia różnych chorób skóry. Produkty w tej kategorii obejmują wysokie stężenia składników aktywnych, ale bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia podczas użytkowania.

ESSENTIAL

Produkty wspierające i ochronne o działaniu terapeutycznym, które wspomagają i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, przyczyniającymi się do pojawienia się uszkodzonej skóry, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce i promieniowanie UVA i UVB, stres, niezrównoważona dieta itp. Produkty te prowadzą do uzyskania promiennej i zdrowej skóry twarzy.

INNOWACJA: DermShieldTM – Wysokie stężenie, bez podrażnień

Wierzymy, że wszyscy zasługują na piękną skórę. Dlatego opracowaliśmy naszą unikalną technologię DermShield™, która umożliwia nam wytwarzanie najlepszych i najskuteczniejszych produktów do pielęgnacji skóry na świecie. Nasza innowacyjna technologia DermShield™ pozwala NOON Aesthetics™ na opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, która zawiera składniki aktywne o przełomowo wysokim stężeniu bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Zapewniamy imponujące rezultaty w leczeniu starzenia się skóry, przebarwień, uszkodzeń słonecznych i utraty elastyczności, wyprysków, trądziku, łojotoku i innych problemów skórnych.