Umów się na wizytę online -> LINK

Umów się telefonicznie:

Recepcja Instytutu: +48 507 025 840 / +48 509 878 496

E-mail: recpecja@ipcliniq.pl

Antysmogowe Dotlenienie Power Oxygen

Zabieg, który chroni, wzmacnia i dotlenia skórę eksponowaną na zanieczyszczenia miejskie. Dłuższa i powtarzają się ekspozycja na wysokie poziomy zanieczyszczenia może przekroczyć możliwości ochronne skóry, co nieuchronnie prowadzi do zwiększenia jej wrażliwości i przyspieszenia procesów starzenia. Power Oxygen zawiera kompleks składników aktywnych, które nie tylko chronią i oczyszczają skórę, ale również aktywne dotleniają komórki i wzmacniają naturalna florę bakteryjną naskórka.
Power Oxygen to pielęgnacja, dzięki której skóra odzyskuje równowagę i jest w pełni przygotowana do intensywnego życia w miejskiej przestrzeni.

Efekt: 

  • skóra nawilżona i zrównoważona
  • chroniona przed zanieczyszczeniami miejskimi
  • dotleniona, oczyszczona i promienna

 

Ceny:

  • pojedynczy zabieg – 350 pln / 90 min.

Produkty do kupienia w IP CLINIQ do pielęgnacji domowej (po zabiegu):

Kosmetyki są dostępne do kupienia w Recepcji Instytutu: Al. Rejtana 53 w Rzeszowie.

Jeśli w danej chwili dany detaliczny produkt nie jest dostępny – zamówimy go dla Ciebie, obowiązuje płatność z góry.

City Pollution Barrier-Boosting Serum – 305 pln / 30 ml

Detoksykujące serum do skóry twarzy oraz szyi. Jego formuła łączy aktywne składniki o działaniu antyoksydacyjnym, które zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska, w celu uzyskania intensywnego efektu oczyszczenia. Kosmetyk idealny dla osób mieszkających w miastach.

CITY POLLUTION BLOCK GEL-CREAM + O2 – 276 pln / 50 ml

Emulsja dotleniająca dla cery tłustej i mieszanej. Rewitalizujący krem-żel do twarzy dla skóry zmęczonej i niedotlenionej. Formuła o zwiększonej zawartości perfluorodekaliny – nośnika tlenu oraz polisacharydu, który chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

CITY POLLUTION BLOCK CREAM + O2 – 262 pln / 50 ml

Rewitalizujący krem do twarzy dla skóry zmęczonej i niedotlenionej. Formuła o zwiększonej zawartości perfluorodekaliny – nośnika tlenu oraz polisacharydu, który chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.