aquaterm-strona-300x200

Umów się online -> LINK

Umów wizytę telefonicznie:

Recepcja Instytutu: +48 507 025 840 / +48 17 850 93 49

E-mail: recepcja@ipcliniq.pl

Kuracja Aquatherm Skeyndor

Zabieg przeznaczony dla skóry wrażliwej, naczyniowej, nadreaktywnej. Wzmacnia naczynka krwionośne, łagodzi podrażnienia, działa nawilżająco i kojąco.

 

Anti-redness factor

Remineralizujący kompleks termalny, do kuracji kosmetycznej, do skóry wrażliwej z tendencją do rumieńca. Stworzony na bazie wyciągów roślinnych, pomagających zredukować rozszerzone naczynka i ciągłe zaczerwienienie. Wspomaga w łagodny sposób krążenie, nie podrażniają skóry.

Podstawowe składniki: woda termalna, oligosacharydy pre-biotyczne, wyciągi z roślin do zabiegów kosmetycznych na rumieniec.

 

Lift-collagen thermal factor

Roztwór termalny stworzony na bazie kolagenu morskiego o wysokiej czystości (99%), poprawia elastyczność skóry wrażliwej. Efekt: kosmetyczny „lifting”.

Podstawowe składniki: kolagen morski o wysokiej czystości (99%), woda termalna.

 

Re-balancing thermal mask with O2

Maseczka o kremowej konsystencji, zawiera wodę termalną o działaniu regulującym do skóry wrażliwej. Odświeża, nawilża i łagodzi podrażnioną i zablokowaną skórę.

Podstawowe składniki:woda termalna, oligosacharydy pre-biotyczne, perfluorwęglowodory, wyciągi z roślin odblokowujących.

 

High tolerance revitalizing cream

Krem hydrotermalny do każdego rodzaju skóry wrażliwej. Zawiera Q10, koenzym o silnym działaniu antyoksydacyjnym, tworząc barierę biologiczną do ochrony prze wysokim wskaźnikiem wolnych rodników, wytwarzanych prze skórę z rumieńcem przewlekłym.

Podstawowe składniki: woda termalna, oligosacharydy pre-biotyczne, ceramidy, Koenzym Q10, dermo-sacharydy.

 

Cena:

  • 160 pln / 45 min.
  • + peeling kawitacyjny – 200 pln