Przez trzy lata pracował jako masażysta w Hotelu Arłamów. W latach 2016 – 2018 uczestniczył w przygotowaniach reprezentacji Polski w piłce nożnej, dbając o odnowę biologiczną i zdrowie piłkarzy. W 2018 roku pod jego opieką znajdował się sportowiec Ashraf Elseify – reprezentant Kataru, zdobywca złotego medalu na Igrzyskach Azjatyckich. Posiada wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług, które są na najwyższym poziomie.
W IP Cliniq wykonuje między innymi masaże klasyczne, sportowe, tajskie, refleksologie stóp oraz zabiegi igłoterapii punktów spustowych (Dry Neddling). Jego zainteresowania stanowią zabiegi manualne połączone z endermologią, mające na celu poprawę jakości skóry i modelowanie sylwetki.
Cechuje go indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz propagowanie kompleksowego podejścia do zdrowia. Zawsze przed wykonywanym zabiegiem przeprowadza konsultację z pacjentem i wyjaśnia przebieg terapii. Lubi podejmować nowe wyzwania, cały czas podnosi swoje kwalifikacje i poszerza swoją wiedzę, aby świadczyć jak najlepsze usługi na najwyższym poziomie. Obecnie uczy się w Instytucie Medycyny Chińskiej.