Absolwent studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbył na tej samej uczelni. Już podczas studiów wyjeżdżał na liczne staże i praktyki zagraniczne m.in. Do Berlina, Dortmundu i Hamburga. Ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu ginekologii i położnictwa w Niemczech. swojej praktyce lekarskiej kieruje się zasadami medycyny opartej na dowodach naukowych, tj. EBM (ang. Evidence Based Medicine) oraz medycynie alternatywnej. W 2019 roku odbył 3-stopniowy kurs ultrasonograficzny z badaniem dopplerowskim w ciąży i uzyskał certyfikat DEGUM (niem. Deutsche Gesellschaft für Ultraschall in der Medizin e.V.) Level I z zakresu położnictwa. W 2018 roku ukończył kurs kolposkopii przy Polskim Towarzystwie Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz autorski kurs dr. Tomasza Roszkowskiego (USG w położnictwie dla zaawansowanych) przy Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii oraz serie szkole z zakresu badan prenatalnych ( I, II, III Trymestr, USG mózgu, zaawansowane serce oraz doppler) organizowanych przez MWU Dobre USG. W czasie pobytu za granica ukończył pełne szkolenie w zakresie akupunktury oraz tradycyjnej medycyny chińskiej. W ostatnim czasie bierze udział w licznych szkoleniach oraz kongresach z zakresu ginekologii oraz ginekologii estetycznej w Polsce jak i za granica.

Pracował m.in. w Klinikum Kassel w Niemczech (Klinika Ginekologii i Położnictwa, Certyfikowane Centrum Onkologiczne, Senologiczne i Uroginekologiczne oraz Regionalne Centrum Medycyny Prenatalnej Level I) oraz w Kantonsspital Frauenfeld w Szwajcarii (Klinika Ginekologii i Położnictwa, Certyfikowane Centrum Senologiczne i Uroginekologiczne).

Zawodowo był związany również z Zollernalb Klinikum Balingen, Marienhaus Klinikum St. Elisabeth Neuwied, Krankenhaus Vilsbiburg i Landshut. Klinikum Westfalen Dortmund w Niemczech, gdzie pracował nie tylko w Klinikach Ginekologii i Położnictwa, ale także w Klinikach Chirurgii Ogólnej.

Członek: – DEGUM, Niemieckiego Związku Ultrasonografii w Medycynie. – DäGFA, Niemieckiego Związku Akupunktury i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. – PTKiPSM, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy. – DGGG, Niemieckiego Związku Ginekologii i Położnictwa. PTGIP – Polskie Towarzystwo Ginekologow i Poloznikow, PTU – Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

 


 

WYKONUJE ZABIEGI:

 • Konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej
 • Usuwanie zmian z okolic sromu i krocza – znamiona, brodawki, włókniaki
 • Leczenie asymetrii narządów płciowych
 • Laserowa terapia poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza
 • Modelowanie i plastyka – obkurczanie i powiększanie warg sromowych
 • Laserowa rewitalizacja i ujędrnianie warg sromowych
 • Laserowy lifting pochwy
 • Plastyka napletka łechtaczki
 • Powiększanie punktu „G”
 • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
 • Laserowa korekta – rewitalizacja blizny po cięciu cesarskim
 • Labioplastyka – laserowa plastyka – pomniejszanie warg sromowych mniejszych/większych

Umów się na wizytę przez booksy.