Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem IP CLINIQ  Instytut Piękna zatrudni pracownika na stanowisko Pracownik Recepcji Instytutu.

Wymagania :

  • doświadczenie w pracy z klientem
  • wysokie umiejętności sprzedażowe zarówno bezpośrednie jak również w rozmowie telefonicznej
  • umiejętności marketingowe
  • umiejętność budowania ofert i komponowania komplementarnych zestawów sprzedażowych
  • umiejętność budowania długofalowej relacji z klientem poprzez zdolność empatycznej rozmowy
  • dyskrecja i duże poczucie estetyki
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • płynna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

  • pracę w wysokim standardzie obsługi
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe)
  • szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków
  • uczestnictwo w szkoleniach kosmetycznych i aparaturowych

Zakres obowiązków :

  • planowanie terminów wizyt dla klientów i pacjentów kliniki
  • obsługa kasy fiskalnej terminala płatniczego oraz urządzeń biurowych
  • aktywna sprzedaż oraz usług z oferty firmy
  • opieka i wsparcie dla pacjentów przed i po zabiegach

Aby wziąć udział w rekrutacji, proszę wysłać swoje aktualne CV  na adres e-mail rekrutacjaip@ipcliniq.pl wraz z poniższymi oświadczeniami:

– Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IP CLINIQ Instytut Piękna Sp. z o.o. Sp. k. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:

– Administratorem moich danych osobowych jest IP CLINIQ Instytut Piękna, Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie (35-326), ul. Rejtana 58;

– Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

– Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rekrutacjaip@ipcliniq.pl

– Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, najpóźniej przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe z naszej bazy rekrutacyjnej przed upływem 12 miesięcy i nie otrzymywać powiadomień o nowych ofertach pracy napisz do nas na: rekrutacjaip@ipcliniq.pl używając adres email, który wskazałeś podczas rejestracji/składania aplikacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez IP CLINIQ Instytut Piękna Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacjaip@ipcliniq.pl lub pod numerem tel. 533 349 042.