Lekarze

dr n. med. Piotr Drozdowski, FEBOPRAS

specjalista chirurg plastyczny

Pochodzi z rodziny lekarskiej. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, otrzymując Nagrodę J.M. Rektora. Piąty rok studiów odbył w Uniwersita’delgi Studi di Perugia (Włochy) w ramach programu stypendialnego Socrates – Erasmus. Od 2007 roku pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa (od 2008 r.) i prof. Piotra Wójcickiego (od 2008 r.) W roku 2015 uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Ireneusza Łątkowskiego. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie (2008 r.) Odbył wiele krajowych i zagranicznych staży w oddziałach chirurgii plastycznej, m.in. we Wrocławiu, Łęcznej, Gdańsku, Warszawie, Perugii, Padwie, Berlinie i Debreczynie. Od 2015 roku członek zespołu rekonstrukcyjnego Kliniki Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narodowego Instytutu Onkologii – Oddziału w Gliwicach pod kierownictwem Prof. Adama Maciejewskiego

W kwietniu 2016, jako pierwszy specjalista chirurgii plastycznej w Polsce zdał serię egzaminów specjalistycznych w Brukseli i stał się członkiem Europejskiej Rady Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W 2018 roku obronił pracę doktorską dotyczącą mikrochirurgicznego leczenia pacjentów z zaawansowanymi zmianami nowotworowymi kończyn i tułowia.

Tłumacz wykładów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego. Autor i współautor ponad 20 prac naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych recenzowanych czasopismach medycznych. Ma na swoim koncie wystąpienia zjazdowe podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych.

Uczestnik licznych konferencji naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy PTL, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Sekcji Mikrochirurgii PTChir.

Żonaty, ojciec 2 córek, mieszka z rodziną w Polanicy – Zdroju. W wolnym czasie zajmuje się biegami i wędrówkami górskimi, jazdą na nartach i rowerze oraz grą na fortepianie, gitarze oraz perkusji.

lek. med. Katarzyna Michalska

specjalista chirurg plastyczny, specjalista chirurgii ogólnej

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Przez 25 lat pracowała w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie Uzyskała I i II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego z chirurgii plastycznej objęła stanowisko z-cy Ordynatora Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego, Replantacji Kończyn z Ośrodkiem Terapii Hiperbarycznej. Ponadto pracowała w Szpitalu w Katowicach, gdzie pełniła funkcję ordynatora oddziału chirurgii plastycznej. Obecnie pracuję między innymi w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, w nowo otwartym prywatnym Szpitalu na Klinach w Krakowie oraz w prywatnej Klinice w Kielcach.

Praca lekarza to jej pasja, którą zaraziła się od swojej Mamy, lekarza ginekologa. Teraz przekazała ją swoim córkom, które w kolejnym pokoleniu kontynuują tradycje lekarską.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, stażach i zjazdach. Uczestniczka licznych konferencji naukowych z zakresu chirurgii plastycznej Jej doświadczenie poparte jest wieloma tysiącami samodzielnie wykonanych zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Odbyła wiele krajowych i zagranicznych staży i kursów w ośrodkach chirurgii plastycznej, m.in. w Warszawie, Polanicy-Zdroju, Łodzi, Szczecinie, Stambule, Marbelli, Bergamo.

Prywatnie żona i mama dwóch dorosłych córek. Poza medycyną pasjonuje się zwiedzaniem dalekich zakątków świata i poznawaniem ich kultury. Miłośniczka kotów, szybkich samochodów, jazdy na nartach i gry na fortepianie.

 

Opinie pacjentów o zabiegach wykonanych przez lek. med. Katarzynę Michalską.

dr n.med. Bernard Prudel

specjalista chirurg plastyczny

Ukończył studia na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a szkolenie specjalizacyjne w jednym z wiodących ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce – w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Studia doktoranckie, zakończone obroną pracy doktorskiej, odbył w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Jest autorem i współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii plastycznej. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w kursach i konferencjach naukowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Interesuje się motoryzacją, a wolny czas spędza uprawiając sport.

dr n. med. Andrzej Szpiech

specjalista chirurgii estetycznej, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent i Doktorant Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.Specjalista otorynolaryngolog z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym nabytym podczas pracy w Oddziale zabiegowym, którym kierował od ponad 10 lat. Ukończył renomowaną Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging aktywnie uczestniczący w Szkoleniach i Kongresach o charakterze Międzynarodowym.

Minimalizm i wyeksponowanie naturalnego piękna to jego dewiza w planowaniu i wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej.

Jakość zabiegów chirurgii estetycznej twarzy oraz pełnej gamy zabiegów medycyny estetycznej gwarantowana wszechstronnym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie.

Prywatnie aktywny sportowiec-wielokrotny Mistrz Polski Lekarzy i multimedalista Igrzysk Lekarskich i Mistrzostw Polski Lekarzy w Piłce Nożnej.

lek. med. Mateusz Lorenc

specjalista okuloplastyk, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz okulista w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego w Krakowie. Lekarz medycyny estetycznej i członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Uczestnik licznych warsztatów oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej. Nieustanne kształcenie z okulistyki i medycyny estetycznej łączy w codziennej praktyce lekarskiej. Przedmiotem jego zainteresowań jest regeneracja okolicy oczu w tym chirurgia okuloplastyczna.

Prywatnie pasjonat podróży, narciarstwa i kolarstwa.

lek. med. Marzena Grad

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Ukończyła Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Służbą Zdrowia.

Posiada kwalifikacje w intalipoterapii i adipocytolizie kawitacyjnej, peelingach chemicznych, mezoterapii oraz zastosowania nici PDO do biorewitalizacji oraz zabiegach na twarz oraz na cieło przy użyciu autologicznego osocza bogatopłytokowego.

Znakomite umiejętności manualne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy jako lekarz stomatolog zaowocowało skierowaniem zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej. Potwierdzeniem tego jest ukończenie wielu kursów z medycyny estetycznej.

Certyfikat

 

lek. med. Aleksandra Świętoniowska-Mścisz

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem kwasu hialuronowego w celu modelowania i wypełnień skóry, toksyny botulinowej w celu korekcji zmarszczek mimicznych oraz zaawansowanych technik odmładzania i rewitalizacji skóry. Stosuje profesjonalne terapie depigmentacyjne skóry, zabiegi złuszczające na bazie peelingów medycznych.

Medycyna estetyczna to jej pasja, swoją wiedzę regularnie poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach i konferencjach naukowych, śledząc najnowsze osiągnięcia medycyny.

W swojej praktyce wykorzystuje wypróbowane i bezpieczne techniki, które w połączeniu z dużym doświadczeniem pozwalają uzyskać jak najlepsze efekty i zadowolenie Pacjentów.

lek. med. Anna Ryczek

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii-Medycyny Estetycznej dla lekarzy.

Aktualnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie, poprzednio w Specjalistycznym Szpitalu im. S. Żeromskiego w Krakowie.
Ukończyła kilkadziesiąt kursów z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, laseroterapii, technik anti-aging, peelingów medycznych i in. W swojej pracy łączy różne techniki zabiegowe, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalnie naturalny efekt. Jako dermatolog profesjonalnie dobiera rodzaj zabiegów i dba o zdrowy wygląd skóry.

W IP CLINIQ Instytut Piękna zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii m.in.: wykonuje zabiegi wolumetryczne twarzy kwasem hialuronowym z wykorzystaniem MD Codes (kody Mauricio de Maio) w połączeniu z procedurą PRX T33 (przywrócenie napięcia skóry), zabiegi leczenia asymetrii twarzy, leczenia blizn i przebarwień, ponadto zajmuje się diagnostyką i leczeniem łysienia u kobiet i u mężczyzn.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

 

Certyfikat 1

Certyfikat 2

Certyfikat 3

Certyfikat 4

lek. med. Mirosława Cybulska

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi.

Oprócz dermatologii ogólnej zajmuje się zabiegami z medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej: osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa, PlasmaComplex (naturalna biostymulacja komórkami macierzystymi).

Jej motto: „Naturalne piękno jest najpiękniejsze!”

 

Certyfikat

lek. med. Aleksandra Kompani Zare

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z wynikiem bardzo dobrym na kierunku Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska na SWSM w Katowicach. Pracę jako lekarz medycyny estetycznej rozpoczęła w Zgorzelcu, prowadząc własny gabinet, gdzie przyjmowała pacjentki z Polski, Niemiec i Czech. Doskonali swoje umiejętności regularnie uczestnicząc w kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej.

W swojej pracy inspiruje się naturalnym pięknem. Razem z pacjentem ustala cel i kierunek działania. Skupia się na odmładzaniu i podtrzymywaniu zdrowego stanu skóry oraz całej twarzy, nie zmieniając naturalnego wyglądu. Swoim pacjentom proponuje również terapie długoterminowe oraz kompleksowe zajęcie się całym organizmem. Zaleca odpowiednią dietę, niekiedy połączoną z suplementacją, by wspomagać kondycję skóry zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Od 2016 roku kontynuuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie otolaryngologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie. Jej atutem jest dobra znajomość języków obcych: angielskiego, włoskiego i niemieckiego. Prywatnie żona i mama trójki dzieci, interesuje się zdrowym żywieniem i stylem życia, uprawia różne sporty i maluje.

lek. med. Magdalena Tyc-Tyka

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński. Pracowała w szpitalu MSWiA w Krakowie na Oddziale Chorób Wewnętrznych. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Jest konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dotyczących profilaktyki zdrowia. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Autorka artykułów prasowych dotyczących medycyny estetycznej.

W IP CLINIQ Instytut Piękna zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej m.in.:
– wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu,
– radiofrekwencją mikroigłową ULVERIN R,
– bezinwazyjnym liftingiem powiek PLASMA IQ,
– mezoterapią igłową,
– nićmi liftingującymi i rewitalizującymi.

mgr Kamela Drabik-Płonka

psycholog

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Psychologia oraz studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Transportu i Pedagogicznych studiów Kwalifikacyjnych.

Uczestniczyła w różnych kursach w celu pogłębienia wiedzy psychologicznej m.in. z zakresu Psychodietetyki oraz Autoprezentacji. Osobowość człowieka, styl życia, zdrowe odżywianie oraz przemiana wizerunkowa i wewnętrzna od dawna znajdują się w centrum jej zainteresowań.

W trakcie udzielanych konsultacji zapewnia zrozumienie, wsparcie, dyskrecję i komfort. Podczas pracy z klientami/ pacjentami pomaga wypracować prawidłowe nawyki pozwalające uzyskać satysfakcję w różnych obszarach życia.

 

Kosmetolodzy

Jolanta Rawska

kosmetolog

Dyplomowana kosmetyczka pracująca w zawodzie od wielu lat. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów kosmetycznych. Posiada uprawnienia do obsługi urządzeń Zaffiro z200, LPG Alliance, lasera Vectus i mikrodermabrazji. Zajmuje się również mikrochirurgią z wykorzystaniem urządzenia Lamprobe, a także wykonuje zabiegi manicure i pedicure. Jest osobą sumienną i dokładną. Ceni sobie kontakt z klientem, każdego traktując indywidualnie. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni i tańca.

Monika Grzywacz

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o profilu medycznym ze specjalizacją kosmetologii. Swoje doświadczenie zdobywała i rozszerzała w Krakowie. Uczestniczka wielu szkoleń i pokazów branżowych. Z chęcią doskonali i zdobywa nowe umiejętności z zakresu kosmetologii. W IP CLINIQ wykonuje zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze na twarz, laser oraz stylizację paznokci i brwi. Każdy zabieg traktuje indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem oraz starannością. Najważniejsze jest dla niej rozwój osobisty oraz zadowolenie i uśmiech Klienta.

Katarzyna Jedliczka

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończony kierunek to zdrowie publiczne ze specjalizacją: kosmetologia ogólna.

Zawód, który wykonuje jest jej pasją, o czym świadczy 13-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej.

Studentka Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie na kierunku Psychologia Menagerska.

Specjalistka, posiadająca dyplom Terapeuta SPA & WELLNESS dba o Państwa  komfort, dobre samopoczucie i w pełni profesjonalny relaks. Zagłębia tajniki masażu Ajurwedyjskiego i masaży orientalnych w jednej z najlepszych szkół w Polsce.

W IP CLINIQ zajmuje się pielęgnacją ciała, twarzy, Endermologią LPG Alliance i rytualnymi masażami relaksacyjnymi i zdrowotnymi.

Prywatnie, fanka podróży, tańca, dobrej lektury. Interesuje się filozofią dalekiego wschodu, a także psychologią.

Natalia Pelczarska

kosmetyczka, stylistka paznokci, specjalistka pielęgnacji stóp

Studiowała Dietetykę Kliniczną na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Żywienie Człowieka i Dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Równocześnie ukończyła szkołę kosmetologiczną w Lublinie, realizując swoją pasję. Obecnie wciąż się rozwija, uczestnicząc w licznych kursach, pokazach i targach branżowych.

W IP CLINIQ zajmuje się stylizacją paznokci – manicure oraz pedicure. Dokładność oraz zadowolenie klienta to jej priorytet. Z ogromną radością pielęgnuje i ozdabia paznokcie, zachowując przy tym indywidualne podejście. Ma niecodzienną pasję – pielęgnację stóp.

Prywatnie fanka gotowania i dobrego jedzenia. Nie pogardzi też dobrym serialem lub wieczorem z przyjaciółmi przy grach planszowych.

Natalia Malec

kosmetolog

Dyplom magistra kosmetologii uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Ogromne znaczenie ma dla niej indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb. Posiada wiele przebytych szkoleń i kursów w branży kosmetologicznej, potwierdzonych certyfikatami. Koncentruje się na zabiegach pielęgnacyjnych i profilaktycznych, nie zapominając o cennych radach dotyczących pielęgnacji domowej.

Uważa, że w każdym z nas drzemie wewnętrzne piękno, które trzeba wydobywać na zewnątrz, dlatego istotne jest czego i jak używamy na co dzień, aby nasza skóra była w jak najlepszej kondycji. Na co dzień ma bardzo dużo pozytywnej energii, którą nieustannie przekazuje swoim klientom.

Natalia Kosiorowska

kosmetyczka, fizjoterapeutka

Natalia Kosiorowska- magister fizjoterapii, swoją wiedzę pogłębiała na Akademii Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rzeszowskim. W IP Clinq zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs 1:1, volume oraz zabiegami z szeroko pojętej kosmetologii ciała m.in. Endermologią LPG Alliance i rytualnymi masażami pielęgnacyjnymi. W swojej pracy skupia się na zadowoleniu klienta, który ceni w niej sumienność, rzetelność i życzliwość.

Joanna Janik

kosmetolog

Dyplomowana kosmetyczka. Zawód kosmetologa to jej pasja. Ceni sobie możliwość kontaktu z ludźmi.

Jej kwalifikacje potwierdza wieloletnie doświadczenie oraz szereg szkoleń i certyfikatów. W IP CLINIQ zajmuje się pielęgnacją twarzy, manicure oraz pedicure. W pracy charakteryzuje ją dokładność i ogromne zaangażowanie w problemy klientek. Pomoc im, jest dla niej priorytetem. Ciągła chęć pogłębiania wiedzy sprawia, że nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Jeśli nie robi czegoś związanego z zawodem, to na pewno spędza czas aktywnie lub spotyka się z najbliższymi.

Katarzyna Misiaszek

kosmetolog, linergistka - specjalistka w makijażu permanentnym

Ukończyła studia magisterskie w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie na kierunku kosmetologia. Wiedzę zdobywała na licznych kursach i szkoleniach. Zdobyła dyplom linergisty w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego. Jej ogromną pasją jest stylizacja brwi, zajmuje się makijażem permanentnym oraz zabiegami na twarz.

Terapeuci

Marcin Porański

terapeuta, masażysta
Przez trzy lata pracował jako masażysta w Hotelu Arłamów. W latach 2016 – 2018 uczestniczył w przygotowaniach reprezentacji Polski w piłce nożnej, dbając o odnowę biologiczną i zdrowie piłkarzy. W 2018 roku pod jego opieką znajdował się sportowiec Ashraf Elseify – reprezentant Kataru, zdobywca złotego medalu na Igrzyskach Azjatyckich. Posiada wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług, które są na najwyższym poziomie.
W IP Cliniq wykonuje między innymi masaże klasyczne, sportowe, tajskie, refleksologie stóp oraz zabiegi igłoterapii punktów spustowych (Dry Neddling). Jego zainteresowania stanowią zabiegi manualne połączone z endermologią, mające na celu poprawę jakości skóry i modelowanie sylwetki.
Cechuje go indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz propagowanie kompleksowego podejścia do zdrowia. Zawsze przed wykonywanym zabiegiem przeprowadza konsultację z pacjentem i wyjaśnia przebieg terapii. Lubi podejmować nowe wyzwania, cały czas podnosi swoje kwalifikacje i poszerza swoją wiedzę, aby świadczyć jak najlepsze usługi na najwyższym poziomie. Obecnie uczy się w Instytucie Medycyny Chińskiej.

Recepcja

Anita Pecyna

koordynator Recepcji

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W swojej pracy skupia się na indywidualnych potrzebach klienta, zawsze z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością wypełnia swoje obowiązki.

Prywatnie, fanka podróży oraz zdrowego i aktywnego stylu życia.

Katarzyna Szombara

recepcjonistka
Do jej obowiązków w IP CLINIQ należy organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, kontakt z klientami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów.
Cechuje ją wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i samodzielność w realizacji działań.
Prywatnie miłośniczka zdrowej żywości i aktywnego trybu życia.

Patrycja Woźniak

recepcjonistka

Studiowała Dietetykę Kliniczną na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W swojej pracy w IP CLINIQ skupia się na indywidualnym podejściu do klienta oraz na odpowiednim obiegu dokumentacji.

Jest osobą sumienną, precyzyjną, komunikatywną, a także dobrze zorganizowaną.

W życiu prywatnym, miłośniczka zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, podróżować i spotykać się ze znajomymi.

Koordynator medyczny Chirurgii Plastycznej

mgr Paulina Adamska

pielęgniarka, koordynator medyczny chirurgii plastycznej

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Pielęgniarstwo. Od 2010 roku pracownik Centrum Medycznego Medyk. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pielęgniarstwa.
W IP CLINIQ zajmuje się koordynacją zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Zadowolenie Pacjenta jest dla niej sprawą priorytetową. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i starannością.

Koordynator medyczny chirurgii plastycznej: lekarze@ipcliniq.pl

tel. +48 509 878 861

Beata Ślęzak

instrumentariuszka, koordynator medyczny chirurgii plastycznej

Absolwentka Studium Medycznego w Łańcucie. Posiada 25-letnie doświadczenie w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego. Ukończyła liczne kursy dokształcające, między innymi z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego, laparoskopowego oraz endoskopowego. Instrumentowanie jest jej pasją, którą wykonuje z dużym zaangażowaniem i dbałością.

Koordynator medyczny chirurgii plastycznej: lekarze@ipcliniq.pl

tel. +48 509 878 861