JALU-TOXIN (aminokwasy + Ha + toksyna botulinowa)

Innowacyjna technika łączona Jalu-Toxin.  Kluczowym atutem Jalu-Toxin jest jego kompleksowość i wielokierunkowe działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu i synergicznemu działaniu JALUPRO i toksyny botulinowej. Jalu-Toxin będzie działał na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni. Terapia musi być dobrana indywidualnie przez lekarza dla danego pacjenta. Przed zabiegiem obszar zabiegowy zostaje znieczulony maścią.

JALUPRO® Classic & JALUPRO® HMW

Zwalczanie oznak starzenia się skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych. Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy (glicyna, I-prolina, I-lizyna i I-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bioregeneracji skóry, co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów JALUPRO®. JALUPRO® Classic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów. JALUPRO® HMW to produkt, którego zadaniem jest bioregeneracja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.

JaluToxin

To jeszcze nie wszystkie możliwości Jalupro®, gdyż po dodaniu do niego kilku ściśle określonych protokołem jednostek toksyny botulinowej uzyskamy zupełnie nowa mieszaninę JaluToxin, której kluczowym atutem jest potrójne działanie, które zawdzięczamy polaczeniu: AA oraz HA zawartych w Jalupro® z toksyna, która obniży powierzchowna kurczliwość skóry, uwalniając napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy tj.: czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu „kurze łapki”, ust „zmarszczki palacza”, czy tez szyi „pierścienie Venus” oraz mięśnia szerokiego szyi. Co istotne, głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalna mimikę, a jedynie przyczepy skórno-mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie zmarszczek mimicznych. Jalupro®HMW sprawdzi się u pacjentów z przesuszona skóra, głębszymi zmarszczkami w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, powierzchni rak oraz całego ciała, z zaawansowanymi oznakami fotostarzenia. Nada naturalnej objętości, wypełni zmarszczki i nawilży powierzchowne i głębokie warstwy skóry. Zaaplikowany natomiast w czerwień warg idealnie je nawilży, ujędrni i wygładzi. Przyniesie również dobre rezultaty w leczeniu blizn potrądzikowych, zanikowych, jak również rozstępów.

Efekty:

Efekt napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry widzimy niemal tuż po zabiegu, kolejne pojawiają się już po kilku dniach, gdy toksyna botulinowa zrelaksuje mięśnie i wygładzi zmarszczki mimiczne. Efekty są bardzo trwałe i możemy się nimi cieszyć nawet do 6 miesięcy.

  • nawilża, zagęszcza i ujędrnia skórę
  • wygładza zmarszczki – zarówno te utrwalone – „statyczne”, jak i „mimiczne”
  • niweluje zasinienia wokół oczu
  • redukuje przebarwienia skóry
  • procedura wykazuje również wysoką skuteczność w leczeniu blizn

Cena

  • pojedynczy zabieg – 1200 pln
  • czas trwania: 30 min.