LOGO-Beauty-Mission

16.10.19 – www.beautymission.pl

Organizując takie wydarzenia chcemy być jeszcze bliżej kobiet, chcemy wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych Klientek i wszystkich Mieszkanek regionu oraz stwarzać przestrzeń do wymiany doświadczeń, myśli, pomysłów i inspiracji.

15.10.19 – www.codziennikkosmetyczny.pl

Dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osobna – mówi Edyta Dedek, dyrektor IP CLINIQ Instytutu Piękna – organizator wydarzenia. IP CLINIQ to ekskluzywna i najnowocześniejsza na Podkarpaciu klinika, stworzona w duchu holistycznego podejścia do pacjenta, oferująca zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej oraz konsultacje poradni specjalistycznych; placówka stawiająca na nowoczesne technologie i doświadczony zespół.
gosp-podkarpacka

15.10.19 – www.gospodarkapodkarpacka.pl

Dwa dni wydarzeń, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym jak i edukacją prozdrowotną – tak wyglądał kongres kobiet Kongresu KMICE, zorganizowany przez IP CLINIQ Instytut Piękna Centrum Medyczne Medyk.

radio-via

15.10.19 – www.radiovia.com.pl

W podrzeszowskiej Jasionce odbyła się druga edycja Kongresu dla Kobiet – KMICE 2019. Kongres był spotkaniem kobiet i dla kobiet, które stało się okazją do podjęcia najważniejszych dla kobiet tematów.

14.10.19 – www.rzeszow.wyborcza.pl

O pięknie chirurgii estetycznej i rozwoju osobistym. Kongres dla Kobiet w podrzeszowskiej Jasionce.

12.10.19 – www.zycierzeszowa-rzeszow.blogspot.com

Kongres Medycyny i Chirurgii Estetycznej już po raz drugi odbył się na Podkarpaciu. Tym razem przez dwa dni w G2A Arenie kobiety mogły porozmawiać o asertywności, urodzie i zdrowiu.

wk-logo-net

10.10.19 – www.wirtualnaklinika.pl

2 dni wydarzeń, wyjątkowa 15- minutowa formuła wystąpień, precyzyjnie opracowany program, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym, jak i edukacją prozdrowotną – już 11 października w G2A Arenie w Rzeszowie.

radio-via

09.10.19 – www.radiovia.com.pl

11 października w G2A Arenie rozpocznie się Kongres Kobiet organizowany przez IP Cliniq Instytut Piękna – czyli druga edycja popularnego na Podkarpaciu Kongresu Kmice.

09.10.19 – www.czytajrzeszow.pl

Kongres dla Kobiet KMICE 2019 to wydarzenie skierowane w szczególności właśnie do kobiet. Już w najbliższy piątek i sobotę (11 i 12 października) w sali wystawienniczej G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędzie się dwudniowy event poświęcony tematom, które z pewnością zainteresują każdą kobietę.

08.10.19 – www.codziennikkosmetyczny.pl

Dyrektor Edyta Dedek reprezentująca IP CLINIQ Instytut Piękna i dr Stanisław Mazur prezes Centrum Medyczne MEDYK uroczyście zapraszają na Kongres Kobiet KMICE 2019.

08.10.19 – www.rzeszow.wyborcza.pl

11 października w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa rozpocznie się druga edycja Kongresu Medycyny i Chirurgii Estetycznej KMICE 2019. Będą wykłady o rozwoju osobistym i edukacji prozdrowotnej.

07.10.19 – www.biznesistyl.pl

Porozmawiajmy o tym, co ważne… KMICE 2019 to spotkanie kobiet i dla kobiet. Będzie ono wyjątkową okazją do poruszenia najważniejszych dla kobiet tematów, a także do kobiecych spotkań i dyskusji podczas wieczornej Gali, połączonej z uroczystą kolacją, pokazem mody i networkingiem.

07.10.19 – www.modnieizdrowo.pl

Kongres Kobiet KMICE 2019 to szansa na poznanie wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet, których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu.
LOGO-Beauty-Mission

04.10.19 – www.beautymission.pl

Kongres dla Kobiet KMICE 2019  to szansa na poznanie  wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu.

31.08.19 – www.rzeszow.wyborcza.pl

– Dostaję maile z podziękowaniami od pacjentek. Piszą, że zabieg odmienił ich życie – mówi Edyta Dedek, dyrektor IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie

01.02.19 – www.biznesistyl.pl

Zmysłowa, buduarowa sceneria i odważne modelki w wydaniu glamour. Instytut Piękna IP Cliniq w Rzeszowie prezentuje sensualne fotografie 12 znanych mieszkańców Podkarpacia. Tak powstał jedyny w swoim rodzaju kalendarz „Świadomi piękna”, a datki ze sprzedaży zostaną przekazane kobietom, które walczą z nowotworem piersi. Koszt jednego egzemplarza 25 zł.

01.02.19 – www.modnieizdrowo.pl

Pomysłodawczynią kampanii „Świadomi piękna” jest Edyta Dedek, dyrektor Instytutu Piękna IP Cliniq w Rzeszowie. Jak podkreśla, kalendarz powstał, by udowodnić, że piękno to nie tylko estetyka, ale radość, spełnienie i przede wszystkim akceptacja samego siebie.

31.12.18 – www.portal.abczdrowie.pl

IP Cliniq powstało, by uzupełnić całościową opiekę medyczną, którą od 28 lat świadczy na rynku Centrum Medyczne Medyk. Na Podkarpaciu pod jednym dachem swoje siły połączyły: nowoczesna kosmetologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Od niedawna pacjenci mogą liczyć tu również na pomoc psychologiczną. To jedyne takie miejsce na mapie Polski, bo kompleksowe podejście do pacjenta do tej pory było zarezerwowane wyłącznie dla zagranicznych klinik, które najczęściej pozostawały poza naszym zasięgiem.

30.11.18 – www.nowiny24.pl

„Świadomi Piękna” – sesja do wyjątkowego kalendarza IP Cliniq. Zapraszamy wszystkich „świadomych piękna”. Zapraszamy do udziału w sesji zdjęciowej, która pokaże głębie emocji i moc kobiecości lub męskości. Zgłoś się do udziału w sesji zdjęciowej, z której powstanie wyjątkowy i niepowtarzalny kalendarz. Termin zgłoszeń do czwartku, 6 grudnia.

29.10.18 – www.nowiny24.pl

2 dni wydarzeń, ponad 500 uczestników, ponad 25 paneli, wykładów otwartych i warsztatów, gala, prawie 100 partnerów i wystawców w showroomach – tak wyglądała pierwsza edycja Kongresu Medycyny i Chirurgii Estetycznej zorganizowana z inicjatywy IP CLINIQ Instytut Piękna.

25.10.18 – www.biznesistyl.pl

KMICE to kongres, którego głównym tematem jest troska o piękno ludzkiego ciała, z naciskiem na aspekty zdrowotne wszelkich zabiegów i zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo pacjenta. Wydarzenie po raz pierwszy organizują w Rzeszowie – IP CLINIQ Instytut Piękna i Centrum Medyczne MEDYK w Rzeszowie. Wezmą w nim udział wybitni specjaliści – lekarze medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, doświadczeni kosmetolodzy.

11.10.18 – www.biznesistyl.pl

Celem Kongresu jest edukacja Kobiet w zakresie świadomej pielęgnacji własnego ciała, jako istotnego elementu w dążeniu do pełnej realizacji stawianych przez siebie priorytetów. A także dostrzeżenie, że rzeczywiste piękno jest w Nas samych. „Naszym zamiarem jest, aby projekt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń dedykowanych Kobietom w Rzeszowie – uzupełnia Edyta Dedek – dyrektor komitetu organizacyjnego KMICE, dyrektor IP CLINIQ w Rzeszowie.

logo-with-ad

11.06.18 – www.SuperNowości24.pl

Dzisiaj IP Cliniq Instytut Piękna jest już marką samą w sobie. Miejscem, które sprawiło, że to, co dotąd nieosiągalne, stało się na wyciągnięcie ręki. Sprawiliśmy, że zmieniły się kierunki. W poszukiwaniu wybitnych specjalistów nie trzeba już wyjeżdżać z Rzeszowa. Teraz trzeba przyjechać do stolicy Podkarpacia żeby ich odnaleźć w IP CLINIQ – podkreśla Edyta Dedek w rozmowie z Super Nowości 24.

14.04.18 – www.nowiny24.pl

Najpopularniejszy mit medycyny estetycznej? Botoksem wypełnia się usta. Rozmowa z dr n. med Marzeną Juszczyk-Gontaszewską. Jakie błędne przekonania na temat tego, co dzieje się w gabinetach medycyny estetycznej funkcjonują w Rzeszowie? O co najczęściej proszą klientki, chcące poprawić urodę i czy lekarzom zdarza się odmówić wykonania zabiegu osobom, które ich zdaniem tego nie wymagają? Odpowiedzi na te pytania udzieli ekspertka IP Cliniq w Rzeszowie.

22.03.18 – www.nowiny24.pl

Czasu nie można zatrzymać, ale można go oswoić, żeby pracował na naszą korzyść. Wyobraźcie sobie miejsce, w którym na przestrzeni lat Ty, twoja skóra i ciało, dostanie to, czego potrzebuje od kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. To miejsce to IP Cliniq. – Trudno odpowiedzieć na pytanie – czym jest piękno. Każdy z nas ma własną jego definicję, która kształtuje się na przestrzeni lat, pod wpływem naszych doświadczeń, potrzeb, wyobrażeń. Dla mnie piękno to blask, który ma swoje źródło wewnątrz.

04.12.17 – www.modnieizdrowo.pl

Najnowszy adres na mapie ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce to IP Cliniq Instytut Piękna w Rzeszowie. Jego założyciel – Stanisław Mazur – od 28 lat prowadzi na Podkarpaciu sieć placówek pod szyldem Centrum Medyczne „Medyk”. Dzięki podjęciu współpracy z uznanymi w Polsce specjalistami chirurgii plastycznej, chce stworzyć w regionie ośrodek, który nie tylko zaoferuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, ale także operacje plastyczne w najwyższym standardzie.

03.12.17 – www.rzeszow.wyborcza.pl

W Rzeszowie powstała placówka, która w ofercie ma kompleksową ofertę dla osób, które chcą poprawić swój wygląd. Instytut Piękna Cliniq będzie współpracował ze Szpitalem Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Rudnej oraz hotelem Arłamów. IP Cliniq – to nowa, samodzielna spółka stworzona przez współwłaścicieli Centrum Medycznego „Medyk”. Doktor Stanisław Mazur wspomina, że kilka lat temu planował otworzyć mały szpital z salą operacyjną. Życie zweryfikowało te plany. Na czwartym piętrze CM Medyk powstał Instytut Piękna Cliniq.

01.12.17 – www.biznesistyl.pl

– Chcemy w chirurgii plastycznej zyskać taką renomę jaką cieszą się szpitale w Polanicy i Łęcznej – zdradził swoje marzenie Stanisław Mazur, twórca Centrum Medycznego „Medyk”, przecinając w piątek wstęgę IP Cliniq Instytutu Piękna – najmłodszego dziecka w swoim medycznym biznesie. Jest dedykowane kompleksowemu dbaniu o urodę – od kosmetyki po chirurgię plastyczną. Pierwsza operacja jest już umówiona. Nic dziwnego. Operują specjaliści, należący do najlepszych w Polsce.