Infuzja tlenowa

Zabieg infuzji tlenowej, który kochają gwiazdy !

Nowoczesna, nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładzania i regenerowania skóry. Zabieg idealny dla każdego rodzaju skóry. W przypadku cery młodej – działamy profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia, utracie nawilżenia i jędrności skóry. Zabieg z użyciem specjalnego preparatu wspomaga także terapię trądziku, z uwagi na działanie przeciwbakteryjne nanokoloidu platyny. W przypadku cery dojrzałej – poprawiamy stan i kondycję skóry. W obu przypadkach uzyskujemy świeży i promienny wygląd. Zabieg infuzji tlenowej w połączeniu z wprowadzaniem w skórę substancji odżywczych to doskonały zabieg przed „wielkim wyjściem”!

Wykonywana jest specjalistyczną aparaturą, wykorzystującą dwie technologie jednocześnie:

 1. Technologię hiperbarycznego tlenu (terapię czystym tlenem)
 2. Wprowadzanie głęboko w skórę substancji aktywnych

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej:

 • skóra niedotleniona, szara, zestresowana, zmęczona
 • skóra dojrzała z oznakami starzenia
 • skóra sucha, odwodniona
 • skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości
 • skóra skłonna do przebarwień
 • skóra wrażliwa z popękanymi naczyniami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym

Ceny

 • oczy + kolagen – 100 pln
 • twarz, szyja, dekolt + serum – 250 pln
 • twarz, szyja, dekolt, oczy + serum – 280 pln
 • do zabiegu pielęgnacyjnego +150 pln
 • grzbiet dłoni + serum – 150 pln
 • dłonie + manicure hybrydowy – 210 pln

Serum

Infuzja tlenowa wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnej zawartej w specjalnym serum.

Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z Pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry.

Kosmeceutyki renomowanej szwajcarskiej marki Be Ceuticals stanowią doskonały element profesjonalnej pielęgnacji skóry! Zapraszamy, pomożemy dobrać produkt odpowiedni do aktualnych potrzeb Twojej skóry!

SERUM Z KWASEM ASKORBINOWYM L . A . A .  1 5 % lub 2 5 %

Serum z kwasem askorbinowym do codziennej pielęgnacji skóry, na której widoczne są oznaki procesów starzenia oraz zmiany w kolorycie. Witamina C zawarta w produkcie wpływa na wzrost produkcji kolagenu, hamuje syntezę melaniny oraz zapobiega uszkodzeniom powstałym w wyniku działania promieniowania słonecznego. Wyciąg z korzenia lukrecji nawilża, koi skórę oraz wzmacnia naczynia krwionośne.

EFEKT: Zaczerwienienia skóry są mniej widoczne, stany zapalne złagodzone, a oznaki starzenia skóry znacznie zmniejszone.

C O L L A G E N  3 %  –  K O L A G E N  + 

K W A S  H I A L U R O N O W Y

Kolagen to białko tkanki łącznej i jeden z ważniejszych składników skóry. Syntetyzowany przez fibroblasty pełni rolę rusztowania dla skóry. W skórze jest odpowiedzialny m.in. za nawilżenie, sprężystość i jędrność. Poprawia elastyczność oraz napięcie skóry. Przywraca jej właściwą gęstość i spoistość. Dzięki odpowiedniemu poziomowi kolagenu, skóra wygląda na młodszą, rysy są złagodzone, a owal twarzy poprawiony.

EFEKT: Wzmocnienie skóry, poprawa jej jędrności i elastyczności. Dzięki zawartości kolagenu w 3% stężeniu zwiększa się gęstość skóry, która staje się gładsza, bardziej promienna a zmarszczki mniej widoczne.

SERUM  C E R A M I D Y  1 %  +  R E T I N O L

Ceramidy to naturalnie występujące w warstwie rogowej naskórka lipidy pełniące rolę płaszcza ochronnego. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wody. To one odpowiadają również m.in. za jędrność i elastyczność skóry.

RETINOL to jeden z najlepiej przebadanych dermatologicznie składników aktywnych. Dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu wpływa na wierzchnie warstwy naskórka i przyspiesza wymianę zniszczonego i zrogowaciałego naskórka. Zmniejsza objawy procesu fotostarzenia się skóry oraz widoczność przebarwień.

EFEKT: Wygładzenie i zmniejszenie oznak starzenia.

SERUM Z KWASEM HIALURONOWYM   H . A .  5 % 

H.A. %% to idealne połączenie składników aktywnych, skutecznie nawilżających skórę. Skóra będzie całkowicie gładka i maksymalnie nawilżona. Serum zawiera również 5% peptydów i 1% witaminy B5.

EFEKT: Maksymalne nawilżenie skóry, która nabierze świeżego oraz młodego wyglądu.

KOLAGEN 2% – Serum naprawcze Aksamitne spojrzenie

Kolagen 2% stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, tym samym przyczynia się do lepszego nawilżenia okolicy wokół oczu. Zalecany jest jako profilaktyka obrzęków i cieni pod oczami. Idealne również dla cer naczyniowych. W składzie tego serum znajduje się również: 5% ceramidy, 1% Wąkroty Azjatyckiej oraz 1% Matrixyl – peptyd, który wspomaga produkcję elastyny i kolagenu, odbudowuje, wzmacnia i wykazuje typowe właściwości anty-aging.

EFEKT: Wygładza zmarszczki i rozjaśnia okolicę oka, aby spojrzenie nabrało młodzieńczego blasku.