Dłuższe pobyty rekonwalescencyjne i regeneracyjne po operacjach

W trosce o naszych Pacjentów i ich komfort w czasie pooperacyjnym stworzyliśmy propozycję dla osób, które chciałyby powrócić formy lub być w bliskim kontakcie z naszym personelem medycznym spędzając czas w jednym z partnerskich Holeli  w naszym regionie.

 

1x1.trans     GRAND HOTEL BRISTOL

Jeśli spodobał Ci się Rzeszów i chcesz powrócić do formy po zabiegu w luksusowym hotelu, zlokalizowanym w samym centrum rzeszowskiej starówki. Skorzystaj z Hotelu Bristol Rzeszów, z którego  w 30 minut dotrzesz spacerem do naszego Instytutu Piękna.

 

 

 

 

1x1.trans
1x1.trans     VILLA COLLIS

Lubisz przyrodę, ciszę, butikowe hotele z wspaniałą kuchnią?  Odpocznij w centrum Bieszczad. Villa Collis to nowy luksusowy hotel, z lądowiskiem dla helikopterów ale przede wszystkim z wyjątkową kuchnią. Z naszego Instytutu Dojedziesz tam w 3 h.

 

 

 

 

 

 

1x1.trans
1x1.trans     HOTEL ARŁAMÓW

Lubisz luksus? Potrzebujesz czasu by w ciszy i spokoju spędzić pooperacyjny czas? Polecamy Kompleks Hotelowy Arłamów****,  to oaza spokoju u wrót Bieszczad, w której i skorzystasz z ulubionej formy relaksu. Jeśli uznasz, że chcesz skonsultować efekty po zabiegu z naszym chirurgiem w 2 h dotrzesz na wizytę w IP CLINIQ.

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany  pobytem pozabiegowym w któryś z naszych partnerskich Hoteli skontaktuj się z nami.