Lekarze

dr n. med. Łukasz Drozd

chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Pacjenci doceniają w nim sumienność, dokładność oraz wyrozumiałość.

lek. med. Karolina Nowak-Krypel

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a także studiów podyplomowych dla lekarzy na kierunku Medycyna Estetyczna Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W praktyce lekarza medycyny estetycznej kieruje się zasadą, że zabiegi powinny subtelnie podkreślać naturalne piękno Pacjenta. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, szczególnie zainteresowana tematyką rewitalizacji i poprawy jakości skóry.

lek. med. Aleksandra Świętoniowska-Mścisz

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem kwasu hialuronowego w celu modelowania i wypełnień skóry, toksyny botulinowej w celu korekcji zmarszczek mimicznych oraz zaawansowanych technik odmładzania i rewitalizacji skóry. Stosuje profesjonalne terapie depigmentacyjne skóry, zabiegi złuszczające na bazie peelingów medycznych.

Medycyna estetyczna to jej pasja, swoją wiedzę regularnie poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach i konferencjach naukowych, śledząc najnowsze osiągnięcia medycyny.

W swojej praktyce wykorzystuje wypróbowane i bezpieczne techniki, które w połączeniu z dużym doświadczeniem pozwalają uzyskać jak najlepsze efekty i zadowolenie Pacjentów.

lek. med. Marcin Kunicki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent wydziału wojskowo-lekarskiego UM w Łodzi 2005 r., w 2015 r. uzyskał tytuł specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii.Prywatnie miłośnik podróży motocyklowych i sportów ekstremalnych. Motto w pracy „Pacjent przekraczając próg mojego gabinetu czuje, że jest w nim najważniejszy. Kluczem do dobrej relacji z pacjentem jest zawsze wyczerpująca konsultacja, dzięki której wiem z jakim problemem zgłasza się pacjent i jak najlepiej mogę mu pomóc.

dr n. med. Joanna Sałkowska-Wanat

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zatrudniona jako nauczyciel akademicki w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM oraz w Klinice DermClinic w Warszawie, w której od wielu lat zajmuje się m.in. zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W 2016 roku, z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z tematyki rzadkiej, genetycznie uwarunkowanej choroby związanej z infekcją wirusami HPV, i ze zwiększoną predyspozycją do występowania raków skóry, w tym raka kolczystokomórkowego. Pani doktor zajmuje się leczeniem schorzeń z zakresu dermatologii i wenerologii, zabiegami w dziedzinie medycyny estetycznej (m.in. wypełniacze, mezoterapia, karboksyterapia, peelingi, laseroterapia), dermatochirurgią (usuwanie znamion, zmian związanych z infekcją wirusem HPV itp.) oraz dermatoskopią (ocena znamion). Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach zagranicznych.

W dermatologii estetycznej jest zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna.

dr n. med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1993 roku. Od 2012 roku wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Dla doktor Marzeny Juszczyk-Gontaszewskiej medycyna anti aging to kompleksowe podejście do pacjenta – niezwykle istotna dbałość o jego wygląd, postawę, samopoczucie, poczucie własnej wartości, co zapewnia odpowiednio dobrany zestaw zabiegów medycyny estetycznej.

lek. med. Marzena Grad

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Ukończyła Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Służbą Zdrowia.

Posiada kwalifikacje w intalipoterapii i adipocytolizie kawitacyjnej, peelingach chemicznych, mezoterapii oraz zastosowania nici PDO do biorewitalizacji oraz zabiegach na twarz oraz na cieło przy użyciu autologicznego osocza bogatopłytokowego.

Znakomite umiejętności manualne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy jako lekarz stomatolog zaowocowało skierowaniem zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej. Potwierdzeniem tego jest ukończenie wielu kursów z medycyny estetycznej.

 

dr n. med. Andrzej Szpiech

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent i Doktorant Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.Specjalista otorynolaryngolog z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym nabytym podczas pracy w Oddziale zabiegowym, którym kierował od ponad 10 lat. Ukończył renomowaną Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging aktywnie uczestniczący w Szkoleniach i Kongresach o charakterze Międzynarodowym.

Minimalizm i wyeksponowanie naturalnego piękna to jego dewiza w planowaniu i wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej.

Jakość zabiegów chirurgii estetycznej twarzy oraz pełnej gamy zabiegów medycyny estetycznej gwarantowana wszechstronnym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie.

Prywatnie aktywny sportowiec-wielokrotny Mistrz Polski Lekarzy i multimedalista Igrzysk Lekarskich i Mistrzostw Polski Lekarzy w Piłce Nożnej.

Lek. med. Jerzy Maciąg

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1996 roku. Specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskał w 2006. W 2016 roku z wyróżnieniem ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Aktualnie jest Lekarzem Kierującym Oddziałem Dermatologicznym w Stalowej Woli.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Ant-Aging. Od czerwca 2016 roku pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego – Oddział Lublin. Szczególnie interesuje się zastosowaniami laserów w medycynie i dermatologii estetycznej oraz nowoczesnymi terapiami łuszczycy (leczenie biologiczne) i leczeniem ciężkich postaci trądzików izotretynoiną doustną. Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje od 1998 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach zagranicznych. Bardzo często stosuje techniki łączone (kwas hialuronowy, toksyna, nici, osocze bogatopłytkowe) co pozwala na uzyskanie optymalnego efektu odbudowy skóry i modelowania sylwetki twarzy. Wieloletnia praca i zebrane doświadczenie pozwalają na dobranie optymalnych technik dających satysfakcję Pacjentom z wykonywanych zabiegów.

Kosmetolodzy

Magdalena Czenczek

Izabela Pelc

Absolwentka Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Swoje doświadczenie zdobywała m.in w Warszawie i Krakowie. Jej ogromna pasja do zawodu jest priorytetem, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy, zadowolenie klientów i miłą atmosferę. Zawsze uśmiechnięta, dokładna i precyzyjna- albo coś robić perfekcyjnie albo w ogóle. Stara się poszerzać swoje kompetencje, zdobywać nowe doświadczenia, jest zwolenniczką zabiegów, po których efekty widoczne są na pierwszy rzut oka. W IP Cliniq zajmuje się zabiegami z zakresu laseroterapii, szeroko pojętej pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp.

Natalia Kosiorowska

Natalia Kosiorowska- magister fizjoterapii, swoją wiedzę pogłębiała na Akademii Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rzeszowskim. W IP Clinq zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs 1:1, volume oraz zabiegami z szeroko pojętej kosmetologii ciała m.in. Endermologią LPG Alliance i rytualnymi masażami pielęgnacyjnymi. W swojej pracy skupia się na zadowoleniu klienta, który ceni w niej sumienność, rzetelność i życzliwość.

Jolanta Rawska

Jolanta Rawska- dyplomowana kosmetyczka pracująca w zawodzie od wielu lat. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów kosmetycznych. Posiada uprawnienia do obsługi urządzeń Zaffiro z200, LPG Alliance, lasera Vectus i mikrodermabrazji. Zajmuje się również mikrochirurgią z wykorzystaniem urządzenia Lamprobe, a także wykonuje zabiegi manicure i pedicure. Jest osobą sumienną i dokładną. Ceni sobie kontakt z klientem, każdego traktując indywidualnie. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni i tańca.

Katarzyna Jedliczka

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończony kierunek to zdrowie publiczne ze specjalizacją : kosmetologia ogólna.

Zawód, który wykonuje jest jej największa pasją, o czym świadczy 12 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej.

Specjalistka, posiadająca dyplom Terapeuta SPA & WELLNESS zadba o Państwa  komfort, dobre samopoczucie i w pełni profesjonalny relaks. Katarzyna Jedliczka zgłębia tajniki masażu Ajurwedyjskiego i masaży orientalnych w jednej z najlepszych szkół w Polsce.

W IP Cliniq zajmuje się pielęgnacją ciała, twarzy, Endermologią LPG Alliance i rytualnymi masażami relaksacyjnymi i zdrowotnymi.

Prywatnie, Katarzyna jest fanką podróży, tańca, dobrej lektury. Interesuje się filozofią dalekiego wschodu.

Monika Wisz

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku medycznym ze specjalizacją kosmetologii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywała i rozszerzała w Krakowie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i pokazach branżowych. W IP Cliniq Instytut Piękna wykonuje głównie zabiegi tj. manicure i pedicure, co jest jej pasją od wielu lat. Uwielbia wykonywać zdobienia na paznokciach, jest fanką zdobień geometrycznych i fantazyjnych. Każdą stylizację wykonuje z zaangażowaniem i starannością. Najważniejszy dla niej jest rozwój i zadowolenia klienta.

Recepcja

Agnieszka Pirga

Od kilkunastu lat w zawodzie. Jest osobą która w pracy ceni sobie przede wszystkim kontakt z ludźmi. Sukcesywnie doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Prywatnie pasjonatka podróży i dobrej książki.