Lekarze

dr n. med. Łukasz Drozd

chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Pacjenci doceniają w nim sumienność, dokładność oraz wyrozumiałość.

lek. Piotr Drozdowski

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

Jest miłośnikiem zabiegów łączonych – jak nikt inny scala możliwości chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wyznaje multidyscyplinarne podejście do pacjenta. Udowadnia, że wyobraźnia w planowaniu i perfekcja w wykonaniu zabiegów, w połączeniu z doskonałą techniką, pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Do jego szczególnych zainteresowań należą: mikrochirurgia rekonstrukcyjna, chirurgia estetyczna twarzy i modelowanie sylwetki. Uczestniczył w wielu krajowych i zagranicznych stażach w oddziałach chirurgii plastycznej rozwijając tym samym umiejętności zdobyte w Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest tłumaczem wykładów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego. Ma na swoim koncie liczne wystąpienia zjazdowe podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych. Zajmuje się też osobami borykającymi się z rozszczepem twarzy, warg i podniebienia. W kwietniu 2016, jako pierwszy specjalista chirurgii plastycznej w Polsce zdał serię egzaminów specjalistycznych w Brukseli i stał się członkiem Europejskiej Rady Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy PTL, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Sekcji Mikrochirurgii PTChir.

lek. med. Karolina Nowak-Krypel

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a także studiów podyplomowych dla lekarzy na kierunku Medycyna Estetyczna Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W praktyce lekarza medycyny estetycznej kieruje się zasadą, że zabiegi powinny subtelnie podkreślać naturalne piękno Pacjenta. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, szczególnie zainteresowana tematyką rewitalizacji i poprawy jakości skóry.

lek. med. Aleksandra Świętoniowska-Mścisz

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem kwasu hialuronowego w celu modelowania i wypełnień skóry, toksyny botulinowej w celu korekcji zmarszczek mimicznych oraz zaawansowanych technik odmładzania i rewitalizacji skóry. Stosuje profesjonalne terapie depigmentacyjne skóry, zabiegi złuszczające na bazie peelingów medycznych.

Medycyna estetyczna to jej pasja, swoją wiedzę regularnie poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach i konferencjach naukowych, śledząc najnowsze osiągnięcia medycyny.

W swojej praktyce wykorzystuje wypróbowane i bezpieczne techniki, które w
połączeniu z dużym doświadczeniem pozwalają uzyskać jak najlepsze efekty i zadowolenie Pacjentów.

lek. med. Marcin Kunicki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent wydziału wojskowo-lekarskiego UM w Łodzi 2005 r., w 2015 r. uzyskał tytuł specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii.Prywatnie miłośnik podróży motocyklowych i sportów ekstremalnych. Motto w pracy „Pacjent przekraczając próg mojego gabinetu czuje, że jest w nim najważniejszy. Kluczem do dobrej relacji z pacjentem jest zawsze wyczerpująca konsultacja, dzięki której wiem z jakim problemem zgłasza się pacjent i jak najlepiej mogę mu pomóc.

dr n. med. Joanna Sałkowska-Wanat

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zatrudniona jako nauczyciel akademicki w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM oraz w Klinice DermClinic w Warszawie, w której od wielu lat zajmuje się m.in. zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W 2016 roku, z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z tematyki rzadkiej, genetycznie uwarunkowanej choroby związanej z infekcją wirusami HPV, i ze zwiększoną predyspozycją do występowania raków skóry, w tym raka kolczystokomórkowego. Pani doktor zajmuje się leczeniem schorzeń z zakresu dermatologii i wenerologii, zabiegami w dziedzinie medycyny estetycznej (m.in. wypełniacze, mezoterapia, karboksyterapia, peelingi, laseroterapia), dermatochirurgią (usuwanie znamion, zmian związanych z infekcją wirusem HPV itp.) oraz dermatoskopią (ocena znamion). Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach zagranicznych.

W dermatologii estetycznej jest zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna.

lek. med. Anna Katarzyna Ciaćma

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii, specjalistą medycyny paliatywnej oraz lekarzem medycyny estetycznej. Przez ponad 20 lat pracowała w Klinice Szpitala Uniwersyteckiego, a od 2 lat jest kierownikiem zespołu anestezjologicznego w prywatnym szpitalu położniczo-ginekologicznym.

Ponadto od kilku lat zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie wzbogacam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i kongresach medycyny estetycznej. Ukończyła studia podyplomowe w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku „Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla lekarzy”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. ” Jako kobieta rozumiem potrzebę zachowania młodości i piękna, a jako anestezjolog chcę zapewnić maksymalny komfort swoim pacjentkom”.

dr n. med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1993 roku. Od 2012 roku wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Dla doktor Marzeny Juszczyk-Gontaszewskiej medycyna anti aging to kompleksowe podejście do pacjenta – niezwykle istotna dbałość o jego wygląd, postawę, samopoczucie, poczucie własnej wartości, co zapewnia odpowiednio dobrany zestaw zabiegów medycyny estetycznej.

Kosmetolodzy

Magdalena Czenczek

Izabela Pelc

Natalia Kosiorowska

Natalia Kosiorowska- magister fizjoterapii, swoją wiedzę pogłębiała na Akademii Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rzeszowskim. W IP Clinq zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs 1:1, volume oraz zabiegami z szeroko pojętej kosmetologii ciała m.in. Endermologią LPG Alliance i rytualnymi masażami pielęgnacyjnymi. W swojej pracy skupia się na zadowoleniu klienta, który ceni w niej sumienność, rzetelność i życzliwość.

Jolanta Rawska

Jolanta Rawska- dyplomowana kosmetyczka pracująca w zawodzie od wielu lat. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów kosmetycznych. Posiada uprawnienia do obsługi urządzeń Zaffiro z200, LPG Alliance, lasera Vectus i mikrodermabrazji. Zajmuje się również mikrochirurgią z wykorzystaniem urządzenia Lamprobe, a także wykonuje zabiegi manicure i pedicure. Jest osobą sumienną i dokładną. Ceni sobie kontakt z klientem, każdego traktując indywidualnie. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni i tańca.

Recepcjonistki

Ewelina Iskrzycka

Absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie o specjalności studia europejskie. Swoją pozytywną energią zaraża klientów, którzy cenią w niej poczucie humoru. Wolny czas najchętniej spędza na siłowni. Jest miłośniczką zdrowego trybu życia.

Agnieszka Pirga

Od kilkunastu lat w zawodzie. Jest osobą która w pracy ceni sobie przede wszystkim kontakt z ludźmi. Sukcesywnie doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Prywatnie pasjonatka podróży i dobrej książki.